Aquael Ultramax

O starostlivosti o akvárium a akvaristických potrebách.

Aquael Ultramax

Poslaťod klingy » Štv 09. Júl 2020 13:45:06

ULTRAMAX – inovatívne, technicky vyspelé kanisterové filtre s patentovanými riešeniami. Zaručujú mimoriadnu ergonómiu použitia, zaisťujú dokonalú čistotu vody a jej parametre v každom akváriu. Môžu byť použité v sladkovodných a morských akváriách. Ich hlavné výhody sú:

Nezvyčajný výkon – filtre Aquael Ultramax 1000, 1500, 2000 sa vyznačujú veľmi rýchlym prietokom vody (max. Od 1 000 do 2 000 l / h), vďaka čomu môžu efektívne pracovať aj vo veľmi veľkých nádržiach (do 700 l). Navyše sú mimoriadne priestranné a obsahujú veľké množstvo filtračných vložiek umiestnených v pohodlných, ergonomických košoch s objemom 1,9 l (počet košíkov v závislosti od modelu je od 3 do 5). Vďaka tomu zaručujú mimoriadne účinnú filtráciu, mechanickú aj biologickú. Starostlivo si vyberte sadu náplní, aby vyhovovali potrebám typického akvária.

Vstavaný predradený filter – je na trhu nový. V kryte každého filtra Aquael ULTRAMAX 1000, 1500, 2000 je zabudovaný veľký špongiový predfilter (objem cca 0,6 l). Jeho úlohou je zachytiť hrubšie mechanické nečistoty skôr, ako sa dostanú do vnútra filtra. Vďaka tomu účinne chráni prístroj pred upchávaním a znižuje frekvenciu čistenia na minimum. Namiesto toho stačí pravidelne oplachovať špongiu predradeného filtra – tento postup trvá iba niekoľko minút a nevyžaduje odpojenie filtra od napájania alebo jeho odstránenie z akváriovej skrinky.

Mimoriadne tichá prevádzka – premyslená konštrukcia obežného kolesa filtra a jeho komory na základe viac ako 30-ročných skúseností dizajnérov AQUAEL v kombinácii s keramickou osou rotora zaisťuje nepočuteľnú, takmer nehlučnú prevádzku. Vďaka tomu môže filter pracovať v ktorejkoľvek miestnosti bez problémov, dokonca aj v spálni!

Mimoriadne nízka spotreba elektrickej energie – AQUAEL sa stará o životné prostredie a peňaženky svojich klientov. Preto sa inovatívne filtre ULTRAMAX vyznačujú veľmi nízkou spotrebou energie, ktorá sa premieta do znížených účtov. Model ULTRAMAX 2000 má výkon iba 24 W!

Bezpečnosť použitia – vstupy a výstupy vody vo filtroch ULTRAMAX boli vybavené mimoriadne pevnými dvojitými guľovými ventilmi. To umožňuje ľahké a rýchle odpojenie hadíc od filtra počas čistenia a zabraňuje aj malému úniku vody!
Rad ULTRAMAX obsahuje tri modely (ULTRAMAX 1000, 1500, 2000) s kapacitou 1 000 až 2 000 l / h.

Špeciálne vlastnosti :
veľmi veľká kapacita filtračných médií – ideálne podmienky pre vývoj nitrifikačných baktérií
vstavaný, ľahko prístupný predfilter – ochrana filtračných médií pred nadmerným upchávaním
možnosť akejkoľvek konfigurácie filtračných médií – ideálne podmienky pre chov zvierat a akváriových rastlín
moderný, energeticky úsporný motor – vysoká účinnosť a nízka spotreba energie
plynulá regulácia účinnosti – jednoduché prispôsobenie pracovného tempa filtra potrebám používateľa
patentovaný samonasávaci mechanizmus filtra založený na PRIME dotykovým displejom
extrémne tichá prevádzka vďaka keramickej osi rotora
integrované dvojité uzatváracie ventily
kompletná súprava – vybavená 5 rôznymi filtračnými médiami (mechanickými a biologickým
klingy
náhodný diskutér
náhodný diskutér
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 09. Júl 2020 13:22:04

Späť na Akvaristické potreby a starostlivosťKto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť