Ktoru knihu o konoch???

O starostlivosti o kone a chovateľských potrebách.

Ktoru knihu o konoch???

Poslaťod Nastafa155 » Pon 30. Jún 2014 13:37:48

Ahojte,
viete mi poradit nejake zaujimave citanicko? Kupila som si dobru knihu od Budzikovej - zivot s konem neni na jedno kopyto a este jedna: Proc spi kone ve stoje? Hladam nejake podobne knihy pisane na tento styl.
Rozmyslam nad knihami od H. Blake Jak mysli kone a Jak mluvit s konmi. Tiez nad knihou od Horsta Jak si vyslouzit ostrohy. Viete mi poradit, ktora z nich stoji zato? Dakujem! :D
Nastafa155
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str 02. Apr 2014 10:30:45

Re: Ktoru knihu o konoch???

Poslaťod Miguela » Pia 04. Júl 2014 15:06:31

Co ti viem odporucit kniy od H.BLAKA su super vela tam pise o etologi koni ako myslia ako sa spravaju.Ale existuje mnoho knih o konoch .Teraz som naposledy docitala stupnica vzdelani kone,kdyby kone mohli kricet dost dobre knihy :) pekne vysvetlene veci.Dalej prirodzeny chov koni taka zelena knizka dost vela tam je popisane :) zajdi do knihkupectva a prelistuj si :) mozno nieco este lepsie a zaujimavejsie najdes co ti padne na chut .) citat
Miguela
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob 16. Mar 2013 12:39:30

Re: Ktoru knihu o konoch???

Poslaťod Nastafa155 » Uto 15. Júl 2014 13:35:51

Dakujem pekne :) kupila som si obe od H. Blakea a zatial som spokojna, su dost zaujimave :)
Nastafa155
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str 02. Apr 2014 10:30:45


Späť na Chovateľské potreby a starostlivosť



Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť